29/09/2024

Odigran je drugi susret današnjeg programa osmog kola Premijer lige BiH, susret u Vrapčićima, između mostarskih gradskih rivala Veleža i Zrinjskog.

Velež Mostar – Zrinjski Mostar 0:1

Na stadionu “Rođeni” u Vrapčićima večeras su se u okviru susreta osmog kola Premijer lige BiH sastali mostarski gradski rivali Velež i Zrinjski.

Ekipa Zrinjskog je bolje ušla u meč, i kao plod bolje igre gosti u32. minuti pogotkom Mulahusejnovića dolazi do vodstva od 1:0, za ujedno i rezultat prvog poluvremena pogađa Pantelić, a s obzirom da u nastavku više nije bilo golova, taj rezultat se ispostavio i kao konačni na meču.

Zrinjski je ovom pobjedom sada na prvoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Velež nakon poraza ostao osmooplasirani tim prvenstva.