28/09/2024

Odigran je prvi susret današnjeg programa devetog kola Premijer lige BiH, susret u Bijeljini, između Slobode i Sloge iz Doboja.

Sloboda Tuzla – Sloga Doboj 0:3

Na stadionu “Tušanj” u Tuzli danas su se u okviru susreta osmog kola Premijer lige BiH sastali Sloboda i Sloga iz Doboja.

Ekipa Sloge je idealno započela meč, i već u 6. minuti pogotkom Jovića dolazi do vodstva od 1:0, za ujedno i rezultat prvog poluvremena pogađa Pantelić, a u nastavku gosti u 80. minuti novim golom Jovića dolaze do 2:0, a zatim pogotkom Đekića u 95. minuti i do 3:0, što je bio rezultat koji se ispostavio i kao konačni na meču.

Sloga je ovom pobjedom sada na devetoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Sloboda nakon poraza ostala jedanaestoplasirani tim prvenstva.