29/09/2024

Odigran je prvi susret današnjeg programa devetog kola Premijer lige BiH, susret u Konjicu, između Igmana i GOŠK-a iz Gabele.

Igman Konjic – GOŠK Gabela 3:2

Na Gradskom stadionu Konjicu danas su se u okviru susreta devetog kola Premijer lige BiH sastali Igman i GOŠK iz Gabele.

Ekipa Igmana je bolje ušla u meč, i kao plod bolje igre dimaći u 10. minuti pogotkom Herića dolazi do vodstva od 1:0, no gosti u 17. minuti golom Novakovića poravnavaju na 1:1, da bi potom domaći u 23. minuti novim golom Herića ponovo došli do vodstva, ovoga puta od 2:1, međutim, Gabeljani u 42. minuti postižu svoj drugi gol i poravnavaju na 2:2, strijelac za ujedno i rezultat prvog poluvremena bio je Šroler, a u nastavku domaći u 65. miniti po treći put dolaze u vodstvo, strijelac pogotka, za ujedno i konačni rezultat meča bio je Tallo.

Igman je ovom pobjedom sada na petoj poziciji prvenstvene tabele, dok je GOŠK nakon poraza ostao posljednjeplasirani tim prvenstva.