IMG_20241016_152312

Odigran je zaostali susret drugog kola Premijer lige BiH, susret u Konjicu, između Igmana i Borca iz Banjaluke.

Igman Konjic – Borac Banjaluka 0:4

Na Gradskom stadionu Konjicu danas su se u okviru zaostalog susreta drugog kola Premijer lige BiH sastali Igman i Borac iz Banjaluke.

Ekipa Borca je bolje ušla u meč, i kao plod bolje igre gosti u 4. minuti pogotkom Kulašina dolaze do vodstva od 1:0, da bi u 23. miniti Banjalučani pogotkom Vranješa stigli i do 2:0, što je bio i rezultat prvog poluvremena, a u nastavku prvobitno domaći u 55. minuti ostaju sa igračem manje, s obzirom da je Denković dobio crveni karton, a to gosti koriste, i u 70. miniti novim golom Kulašina dolaze do prednosti od 3:0, te u 80. minuti golom Čavića i do 4:0, što je ujedno bio i konačni rezultat meča.

Borac je ovom pobjedom sada na drugoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Igman nakon poraza ostao šestoplasirani tim prvenstva.