IMG_20241019_152534

Odigran je prvi susret današnjeg programa desetog kola Premijer lige BiH, susret u Gabeli, između GOŠK-a i Slobode iz Tuzle.

GOŠK Gabela – Sloboda Tuzla 2:0

Na stadionu “Perica Pero Pavlović” u Gabeli danas su se u okviru susreta desetog kola Premijer lige BiH sastali GOŠK i Sloboda iz Tuzle.

Ekipa GOŠK-a je bolje ušla u meč, i u 29. minuti pogotkom Šute dolazi do vodstva od 1:0, za ujedno i rezultat prvog poluvremena, da bi u nastavku domaći u 67. pogotkom Šrolera povosili prednost na 2:0, što se kasnije ispostavilo i kao krajnji epilog ovog duela, uz podatak da je Sloboda u 77. minuti ostala sa igračem manje, s obzirom da je crveni karton dobio Mekić.

GOŠK je ovom pobjedom sada na pretposljednjoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Sloboda nakon poraza sada posljednjeplasirani tim prvenstva.