IMG_20241025_195608

Odigran je prvi susret jedanaestog kola Premijer lige BiH, susret u Sarajevu, između Željezničara i Radnika iz Bijeljine.

Željezničar Sarajevo – Radnik Bijeljina 2:0

Na stadionu “Grbavica” u Sarajevu danas su se u okviru susreta jedanaestog kola Premijer lige BiH sastali Željezničar i Radnik iz Bijeljine, a ekipa portala sportskevijesti.com je posjetila ovo nogometno zdanje, i medijski popratila zanimljiv susret.

Nakon prvog poluvremena ovog duela nije bilo golova, a u nastavku, u 92. minuti, domaći su postigli pogodak i došli do prednosti od 1:0, strijelac je bio Boljević.

U 95. miniti Željezničar je postigao i drugi pogodak, strijelac za, ujedno i konačni rezultat susreta bio je iz jedanaesterca.

Ovom pobjedom Željezničar je sada na četvrtoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Radnik nakon poraza sada plasirani tim prvenstva.