FB_IMG_1713015083709

Odigran je prvi susret dvadeset i šestog kola Premijer lige BiH, susret u Ugljevika između Zvijezde 09 Brgule i GOŠK-a iz Gabele.

Zvijezda 09 Brgule – GOŠK Gabela 1:2

Na Gradskom stadionu u Ugjeviku danas su se u okviru susreta dvadeset i šestog kola Premijer lige BiH sastali Zvijezda 09 i GOŠK iz Gabele.

Ekipa Zvijezde 09 je idealno otvorila ovaj meč i pogotkom Salimana u 8. minuti došla do vodstva od 1:0, no Gabeljani gooovima Hasukića u 20. minuti, i Marasovića u 45. miniti dolaze do preokreta i vodstva od 2:1, što je bio i rezultat nakon prvog poluvremena, a s obzirom da u nastavku nije bilo pogodaka, taj se rezultat ispostavilo i kao konačni epilog ovog duela.

Ovom pobjedom GOŠK je sada na osmoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Zvijezda 09 poslije poraza ostala posljednjeplasirani tim prvenstva.