FB_IMG_1723407830070

Odigran je i drugi susret današnjeg programa drugog kola Premijer lige BiH, susret u Gabeli između GOŠK-a i Zrinjskog iz Mostara.

GOŠK Gabela – Zrinjski Mostar 1:4

Na stadionu “Perica Pero Pavlović” u Gabeli večeras je odigran susret drugog kola Premijer lige BiH između GOŠK-a i Zrinjskog iz Mostara.

Zrinjski je idealno otvorio meč, i već u 1. minuti golom Abdurahimija došao do prednosti od 1:0, no domaći u 38. minuti pogotkom Ikića poravnavaju na 1:1, a što je bio i ishod prvog poluvremena, da bi u nastavku gosti u 51. minuti golom Kiša došli do novog vodstva, ovoga puta od 2:1, a potom i pogotcima Mulahusejnovića u 61. minuti, te Prskala u 84. miniti i do 4:1, a što se ispostavilo i kao krajnji epilog ovog duela, uz podatak da je GOŠK u 77. minuti ostao i sa igračem manje, s obzirom da je crveni karton dobio Mižić.

Ovom pobjedom Zrinjski je idealno ušao u novu sezonu, dok je GOŠK nakon drugog kola sada posljednjepasirani tim prvenstva.