22/09/2024

Odigran je prvi susret današnjeg programa sedmog kola Premijer lige BiH, susret u Banjaluci, između Borca i Sarajeva.

Borac Banjaluka – Sarajevo 0:1

Na Gradskom stadionu u Banjaluci danas su se u okviru susreta sedmog kola Premijer lige BiH sastali Borac i Sarajevo.

Ekipa Borca je već u prvoj minuti mogla doći do prednosti od 1:0, no Banjalučani su promašili jedanaesterac, a Sarajlije su to kaznile u 14. minuti, i pogotkom Guliashvilia došli do prednosti od 1:0, što je bio i rezultat prvog poluvremena, a s obzirom da u nastavku više nije bilo golova, taj rezultat se ispostavio i kao konačni na meču.

Sarajevo je ovom pobjedom ostalo na prvoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Borac nakon poraza sada šestoplasirani tim prvenstva.