24/09/2024

Odigran je prvi susret današnjeg programa osmog kola Premijer lige BiH, susret u Bijeljini, između Radnika i Slobode iz Tuzle.

Radnik Bijeljina – Sloboda Tuzla 2:0

Na Gradskom stadionu u Bijeljini danas su se u okviru susreta osmog kola Premijer lige BiH sastali Radnik i Sloboda iz Tuzle.

Ekipa Slobode je imala priliku idealno započeti meč, no u 14. minuti nogometaš tuzlanskog tima, Kunić, ne koristi jedanaesterac, a domaći to kažnjavaju u 39. minuti, kada iz jedanaesterca za vodstvo Radnika, i ujedno i rezultat prvog poluvremena pogađa Pantelić, a u nastavku domaći u 65. minuti drugim golom Pantelića dolaze i do 2:0, što je bio rezultat koji se ispostavio i kao konačni na meču, uz podatak da je domaćima u 67. minuti, nakon intervencije iz VAR sobe, poništen pogodak Krajišnika.

Radnik je ovom pobjedom sada na petoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Sloboda nakon poraza sada jedanaestoplasirani tim prvenstva.