IMG_20241012_164844

Odigrano je pet današnjih mečeva devetog kola Prve lige FBiH za sezonu 2024/25, a jedan od zanimljivijih susreta odigran je u Tuzli, gdje su se sastali Tuzla City i Čelik Zenice.

Tuzla City – Čelik Zenica 2:2

Na stadionu “Tušanj” u Tuzli danas su se u okviru devetog kola Prve lige FBiH sastali timovi Tuzla City i Čelik iz Zenice.

Ekipa Tuzla City je bolje otvorila meč, i pogotkom Durmiša stigla do prednosti od 1:0, da bi Čelik golom Raševića poravnao na 1:1, međutim, domaći pogotkom Huseinovića dolaze do 2:1, ali Zeničani golom Popovića dolaze do 2:2, što je bio i rezultat prvog poluvremena, a s obzirom da u nastavku više nije bilo golova, taj rezultat se ispostavio i kao konačni na meču.

Ovom podjelom bodova Tuzla City je safa jedanaestoplasirani tim prvenstva, dok je Čelik sada na sedmoj poziciji prvenstvene tabele.