IMG_20241012_194329

Odigran je zaostali susret prvog kola Premijer lige BiH, u Banjaluci su se sastali Borac i Velež iz Mostara.

Borac Banjaluka – Velež Mostar 2:1

Na Gradskom stadionu u Banjaluci večeras su se u okviru zaostalog susreta prvog kola Premijer lige BiH sastali Borac i Velež iz Mostara.

Poslije prvog poluvremena ovog duela nije bilo pogodaka, uz podatak da je mostarski tim u 44. minuti ostao sa igračem manje, s obzorom da je crveni karton dobio Vehabović, a u nastavku Velež u 53. minuti dolazi do prednosti od 1:0, strijelac pogotka bio je Milak, da bi Borac u 60. minuti pogotkom Vranješa poravnao na 1:1, a u 82. minuti pogotkom Ogrineca i do prednosti od 2:1, a taj rezultat kasnije se ispostavio i kao konačni na meču.

Ovom pobjedom Borac je sada na četvrtoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Velež ostao na devetom mjestu ovosezonskog prvenstva.