IMG_20241018_191611

Odigran je prvi susret desetog kola Premijer lige BiH, susret u Posušju, između Posušja i Širokog Brijega.

Posušje – Široki Brijeg 1:2

Na stadionu “Mokri Dolac” u Posušju danas su se u okviru susreta desetog kola Premijer lige BiH sastali Posušje i Široki Brijeg.

Ekipa Širokog Brijega je bolje ušla u meč, i u 35. minuti pogotkom Zlomislića dolazi do vodstva od 1:0, za ujedno i rezultat prvog poluvremena, da bi u nastavku domaći u 51. pogotkom Bešlića poravnali na 1:1, no gosti u 58. minuti golom Stanića iz jedanaesterca dolaze do novog vodstva ovoga puta rezultatom 2:1, što je bio i konačni rezultat meča.

Široki Brijeg je ovom pobjedom sada na šestoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Posušje nakon poraza ostao petoplasirani tim prvenstva.