IMG_20241026_164102

Odigrano je svih pet današnjih mečeva jedanaestog kola Prve lige FBiH za sezonu 2024/25, a jedan od zanimljivijih susreta odigran je u Olovu, gdje su se sastali Stupčanica i Čelik iz Zenice.

Stupčanica Olovo – Čelik Zenica 4:2

Na stadionu “Danac” u Olovu danas su se u okviru jedanaestog kola Prve lige FBiH sastali timovi Stupčanice i Čelika iz Zenice.

Ekipa Čelika je bolje otvorila meč, i pogotcima Mašića i Tabakovića, već nakon prvog poluvremena imala prednost od 2:0, ali u nastavku su domaći postigli četori gola, redom su pogađali Vazda u dva navrata, te Mehanović i Karahmetović, i taj rezultat se ispostavio i kao konačni na meču.

Ovom pobjedom Stupčanica je sada prvoplasirani tim prvenstva, dok je Čelik sada na četvrtoj poziciji prvenstvene tabele.