Trener Dalibor Ignjić postao je novi šef stručnog štaba prvog tima NK Bratstvo Gračanica, zvanično je potvrdio ovaj klub.
“NK Bratstvo Gračanica sa zadovoljstvom obavještava javnost da je u prisustvu sportskog direktora Edina Šuša potpisan ugovor, te da je novi šef stručnog štaba našeg Kluba Dalibor Ignjić.
Ignjiću će ovo biti treći angažman u Bratstvu. Nakon što je ranije obavljao funkciju pomoćnog trenera, a potom i šefa stručnog štaba, ponovo se vraća na klupu našeg kluba s ciljem da zajedno nastavimo graditi stabilno i uspješno Bratstvo.
Dobro nam došao nazad, Dalibore! Želimo ti mnogo sreće, zdravlja i uspjeha u plavo-žutom dresu.” – navodi se iz NK Bratstvo Gračanica.