07/10/2024
FB_IMG_1516811113379

Premijerligaš Mladost iz Doboj-Kaknja danas je odigrala prvi susret u okviru priprema u Antaliji protiv ruske ekipe Tosno i doživjela poraz rezultatom 1:0, a strijelac jedinog gola na susretu bio je Rezuan Mirzov, prenosi Facebook stranica FK Mladost Doboj-Kakanj.

Mladost je susret počela u najjačem sastavu, dok su u drugom poluvremenu treneri Šerbo i Mulalić priliku za igru pružili i svim preostalim igračima sa klupe.

Na klupi su, inače, bili, uglavnom, nogometaši koji su tokom jesenjeg dijela aktuelne premijerligaške sezone imali nešto manju minutažu, zatim, nekoliko prvotimaca, kao i igrači koji su nedavno pojačali redove ovog kluba, konkretno, Bukvić, Šišić, Jusić, Hrustanović, Maharafa, Diallo, Metalsi, Čomor i Aganspahić.

Naredni pripremni susret nogometaši Mladosti igraju za četiri dana protiv srbijanske Mladosti iz Lučana, prenosi isti, gore navedeni, izvor.