07/10/2024
27658133_1883306331922792_948385945609698929_n

Crnogorski prvoligaš Sutjeska iz Nikšića osvajač je Memorijalnog turnira “Andrija Anković” koji se održao u Gabeli nakon što su u finalu savladali domaći GOŠK rezultatom 2:1.

Crnogorci su poveli u 35. minuti preko Kordića koji pogađa za 1:0, da bi vodstvo svog tima na 2:0 povećao Denković u 56. minuti susreta.

Ipak, GOŠK se nije predavao što je rezultiralo pogotkom za smanjenje rezultata na 2:1 u korist Crnogoraca, konkretno, jedan igrač Sutjeske postigao je autogol, a priliku za potpuni povratak u meč Gabeljani su imali u 90. minuti susreta, međutim, udarac Mišića sa “bijele tačke” zaustavio je gostujući čuvar mreže, te je ostalo 2:1 u korist tima iz Nikšića.

Tako je završen ovaj Memorijalni nogometni turnir na kojem su svi timovi učesnici imali priliku isprobati sve svoje aktuelne nogometaše uoči zvaničnog početka proljetne polusezone.