05/10/2024
50822300_10161280421020023_4458950251167875072_n

Nogometaši premijerligaša Zrinjskog iz Mostara danas su u sklopu pripremnog pijateljskog nogometnog susreta koji je odigran u Hrvatskoj, u Makarskoj, remizirali sa hrvatskim drugoligašem NK Solin.

Solin (Hrvatska) – Zrinjski Mostar 1:1

Prvo poluvrijeme ovog meča okončano je bez pogodaka, a u nastavku susreta prvobitno je Zrinjski preko Emana Markovića 60. minuti poveo sa 1:0, da bi Sloinu izjednačenje, za ispostaviće se i konačnih 1:1, donio u 75. minuti Ivan Krajina.

Zrinjski je u prvom poluvremenu igrao u sljedećem sastavu: Kolak – Galić, Gojković, Barišić, Stojkić – Rustemović, Čirjak – Filipović, Šovšić, Hajdarević – Bekić;

Drugo poluvrijeme Zrinjski je započeo sa ljedećem timom: Kolak (60’ Šutalo) – Kadušić, Krešić, Rodin, Rugašević – Hairlahović, Miketek – Marković, Bekrić, Stanić – Mašić;