06/10/2024
Untitledmladost2

Nogometaši premijerligaša Mladosti iz Doboja kod Kaknja poraženi su u prijateljskoj utakmici od srbijanskog Partizana iz Beograda.

Mladost Doboj-Kakanj – Partzan Beograd (Srbija) 0:2

Ekipa Mladosti odigrala je danas u turskoj Antaliji prijateljski nogometni meč sa srbijanskim Partizanom iz Beograda, a rezultatom 2:0 slavili su Srbijanci.

Partizan je do prvog gola stigao u 75. minutu utakmice kada je Goran Zakarić iznudio jedanaesterac, a u gol ga pretvorio Ricardo Gomes, da bi i Svetozar Marković u 85. minuti zatresao mrežu Mladosti Partizan za 2:0, ujedno konačan ishod meča.

Mladost Doboj-Kakanj:  Velić, Bojo (od 46. Guzina), Isaković (od 40. Asani), Marković, Horić (od 46. Burak), Nikolić, Welbeck, Atajić (od 57. Muslimović), Anđušić (od 83. Dragutinović), Arežina, Fanimo;

Partizan Beograd (Srbija):  Stojković, Nemanja R.MIletić, Marković, Valiente, Nemanja G.Miletić, Kosović, Zdjelar, Zakarić, Stevanović, Nikolić, Ricardo Gomes;