IMG_20200301_165740

Odigran je i posljednji susret dvadeset i prvog kola Premijer lige BiH, susret u Zenici između Čelika i Radnika iz Bijeljine.

Čelik Zenica – Radnik Bijeljina 1:1

Na stadionu “Bilino polje” u Zenici danas su se u okviru dvadeset i prvog kola Premijer lige BiH sastali Čelik i Radnik iz Bijeljine.

Bijeljinci su bolje otvorili ovaj meč i pogotkom Janjića u 40. minuti poveli sa 1:0, što je bio i rezultat prvog poluvremena, da bi u nastavku Zeničani pogotkom Resića u 61. minuti poravnali na 1:1, što se ispostavilo i kao krajnji ishod ovog duela, uz podatak da Čelik u minuti nije realizovao jedanaesterac, koji je promašio Mahmutović.

Ovim remijem Čelik je ostao na pretposljednjoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Radnik ostao šestoplasirani.