IMG_20200816_215111

Odigran je i posljednji susret četvrtog kola Premijer lige BiH, susret u Bijeljini između Radnika i Širokog Brijega.

Radnik Bijeljina – Široki Brijeg 1:1

Na Gradskom stadionu u Bijeljini danas je odigran susret četvrtog kola Premijer lige BiH između Radnika i Širokog Brijega.

Prvo poluvrijeme ovog susreta je ponudilo nekoliko izglednih prilika za pogotke oba tima, međutim, naposlijetku nije ponudilo pogotke, te se na odmor otišlo pri početnom neriješenom rezultatu.

U nastavku meča Širokobriježani su u 68. minuti pogotkom Ćorića poveli sa 1:0, i tada se činilo da bi ovaj meč rezultatski mogao i u konačnici otići na stranu gostiju.

Međutim, da to ne bude tako pobrinulinsu se domaći pogotkom Šarića u 78. minuti, kada poravnavaju rezultat na 1:1, te se stvari rezultatski vraćaju na početak.

Iako je do kraja meča od tog trenutka ostalo dovoljno vremena da neki od timova ostvari trijumf, to se ipak nije dogodilo, te je 1:1 na kraju bio i konačan rezultat ovog susreta.

Ovom podjelom bodova Široki Brijeg je ostao u gornjem dijelu prvenstva, dok je Radnik, suprotno tome, i nakon četiri kola u donjem dijelu prvenstvene tabele.