FB_IMG_1601921540909

Odigran je prvi susret današnjeg programa desetog kola Premijer lige BiH, u Mostaru su se sastali Zrinjski i Sarajevo.

Zrinjski Mostar – Sarajevo 2:3

Na stadionubpod “Bijelim brijegom” danas su se u okviru desetog kola Premijer lige BiH sastali ekipe Zrinjskog i Sarajeva.

Zrinjski je bolje otvorio meč i u 4. minuti pogotkom Bilbije poveo sa 1:0, međutim, Sarajevo u 17. minuti pogotkom Handžića dolazi do poravnanja rezultatacna 1:1, što je bio ujedno i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku susreta Sarajevo u 47. mimuti pogotkom Tatara dolazi do prednosti rezultatom 2:1, ali potom Zrinjski u 69. minuti pogotkom Bilbije dolazi do poravnanja na 2:2, da bi Sarajevo u 82. minuti pogotkom Hebibovića došlo do nove prednosti, ovoga puta rezultatom 3:2, a što se na kraju ispostavilo i kao konačan rezultat meča.

Sarajevo je ovim trijumfom ponovo lider prvenstvene tabele, dok je Zrinjski nakon ovog poraza sada sedmoplasirani tim prvenstva.