IMG_20201025_155218

Odigran je prvi susret današnjeg programa dvanaestog kola Premijer lige BiH, susret u Doboju kod Kaknja između Mladosti i Borca iz Banjaluke.

Mladost Doboj-Kakanj – Borac Banjaluka 0:2

Na stadionu “MGM Farm Arena” u Doboju kod Kaknja danas su se u okviru dvanaestog kola Premijer lige BiH sastali timovi Mladosti i Borca iz Banjaluke.

Nakon prvog poluvremena ovog duela mreža niti jednog od golmana nije se zatresla, a u nastavku Borac u 50. minuti pogotkom Lukića dolazi do vodstva rezultatom 1:0, a isti igrač u 62. minuti ponovo pogađa mrežu domaćih, za vodstva Banjalučana od 2:0, što se ispostavilo i kao konačan rezultat ovog duela.

Borac je ovim trijumfom sada ponovo drugo’plasirani tim prvenstvene tabele, dok je Mladost nakon ovog poraza ostala na začelju ovosezonskog prvenstva.