1603649626683

Odigran je pretposljednji susret dvanaestog kola Premijer lige BiH, susret u Sarajevu između Sarajeva i Krupe.

Sarajevo – Krupa 3:0

Na stadionu “Asim Ferhatović Hase” u Sarajevu večeras je odigran susret dvanaestog kola Premijer lige BiH između Sarajeva i Krupe.

Već na samom uvodu ovog susreta Sarajevo je u 6. minuti došlo do vodstva rezultatom 1:0, strijelac je bio Tatar iz jedanaesterca.

U 32. minuti Sarajevo je došlo do vodstva od 2:0, strijelac za rezultat prvog poluvremena bio je Rahmanović.

Na samom startu drugog poluvremena Sarajevo je došlo i do 3:0, strijelac za kasnije će se ispostaviti i krajnji rezultat meča bio je ponovo Rahmanović.

Sarajevo je ovim trijumfom zadržalo lidersku poziciju na prvenstvenoj tabeli, dok je Krupa nakon poraza ostala pretposljednja.