123382909_3622553961140449_9042579497384676458_n

Odigrani su današnji mečevi četrnaestog kola Prve lige FBiH, a posebno zanimljivo bilo je na mečevima u Bihaću i u Gračanici.

Jedinstvo Bihać – Goražde 0-2

Na stadionu pod “Borićima” u Bihaću danas su se u okviru četrnaestog kola Prve lige FBiH sastali timovi Jedinstva i Goražda.

Poslije prvog poluvremena mreže oba golmana su mirovale, da bi u nastavku Goražde pogotkom Tatara iz Jedanaesterca povelo sa 1:0, a potom pogotkom Islamagića i sa 2:0, što je na kraju bio i konačanh rezultat susreta.

Goražde je ovim trijumfom sada u gornjem dijelu prvenstvene tabele, dok se ekipa Jedinstva nakon ovog poraza sada nalazi u donjoj polovini prvenstva.

Bratstvo Gračanica – Posušje 0:0

Stadion “Luke” u Gračanici danas je bio mjesto susreta četrnaestog kola Prve lige FBiH između Bratstva i Posušja.

Ovaj susret imao je epitet derbija ovog kola, međutim, akteri istog takvo što nisu naposlijetku opravdali, s obzirom da se meč okončao rezultatom 0:0, te su timovi na taj način podijelili bodove.

Ovaom podjelom bodova oba tima ostala su u samom vrhu tabele, uz podatak da je Posušje zadržalo lidersku poziciju.