30/09/2024

Odigran je i posljednji susret današnjeg programa četrnaestog kola Premijer lige BiH, susret u Bijeljini između Radnika i Zrinjskog iz Mostara.

Radnik Bijeljina – Zrinjski Mostar 0:2

Na Gradskom stadionu u Bijeljini danas je u okviru četrnaestog kola Premijer lige BiH odigran susret između Rdnika i Zrinjskog iz Mostara.

Nakon prvih četrdeset i pet minuta ovog duela rezultat je bio onaj početni, bez pogodaka, a u nastavku susreta Mostarci su u 81. minuti pogotkom Jakovljevića poveli sa 1:0, da bi u 90. minuti pogotkom Trebotića povećali svoju prednost na 2:0, a što je bio i konačan rezultat ovog duela.

Zrinjski je ovom današnjom pobjedom sada na trećoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Radnik nakon ovog poraza sada desetoplasirani tim prvenstva.