1605982041364

Odigran je posljednji susret današnjeg programa petnaestog kola Premijer lige BiH, susret u Mostaru između Zrinjskog i Borca iz Banjaluke.

Zrinjski Mostar – Borac Banjaluka 2:1

Na stadionu pod “Bijelim brijegom” u Mostaru danas je odigran susret petnaestog kola Premijer lige BiH, sastali su se Zrinjski i Borac iz Banjaluke.

Ovaj susret je bio nogometna predstava sa dva različita poluvremena, efikasnim prvim i neefikasnim drugim dijelom meča, konkretno, Mostarci su pogotcima Mašića u 14. minuti i Bilbije iz jedanaesterca u 30. minuti imali prednost od 2:0, da bi Banjalučani pogotkom Lukića u 40. minuti smanjili prednost domaćih na 2:1, a što se na kraju ispostavilo, ne samo rezultatom prvog poluvremena, već i čitavog susreta.

Zrinjski je ovim trijumfom sada trećeplasirani tim porvenstvene tabele, dok je Borac nakon današnjeg poraza sada na četvrtoj poziciji.