05/10/2024
217393553_2984791511788025_9068280336511085587_n

Na stadionu “Rođeni” u Vrapčićima večeras je odigran posljednji susret prvog kola Premijer lige BiH, sastali su se timovi Veleža iz Mostara i Posušja.

Velež Mostar – Posušje 2:0

Stadion “Rođeni” u Vrapčićima večeras je bio mjesto susreta prvog kola Premijer lige BiH između timova Veleža iz Mostara i Posušja.

Prvo poluvrijeme ovog meča okončalo se bez pogodaka, a u nastavku Mostarci u 51. minuti dolaze do prednosti rezultatom 1:0, strijelac je bio Georgijevič, da bi isti igrač u 81. minuti promašio jedanaesterac, a onda ovaj nogometaš u 87. minuti postiže i pogodak, za ispostaviće se i konačnih 2:0, i trijumf Mostaraca.

Velež je ovim trijumfom idealno otvorio prvenstvo, dok će Posušje u narednim prvenstvanim kolima tražiti svoje prve ovosezonske bodove.