1627151846678

Odigran je prvi susret drugog kola Premijer lige BiH, u Bijeljini su snage odmjerili timovi Radnika i Slobode iz Tuzle.

Radnik Bijeljina – Sloboda Tuzla 1:2

Na Gradskom stadionu u Bijeljini večeras su se u okviru susreta drugog kola Premijer lige BiH sastale ekipe Radnika i tuzlanske Slobode.

Nakon prvog četrdeset i pet minuta nije bilo pogodaka, a u nastavku meča prvobitno Sloboda u 73. minuti pogotkom Bogdanovića iz jedanaesterca dolazi do prednosti od 1:0, a zatim Tuzlaci u 77. minuti pogotkom Kurtalića dolaze i do 2:0, da bi Radnik u 79. minuti pogotkom Popare smanjio prednost gostiju na 2:1, a što se ispostavilo i kao konačan rezultat ovog duela.

Sloboda je ovim trijumfom sada na skoru od dva meča i dvije pobjede, dok je Radnik suprotno tome u prva dva prvenstvena kola ubilježio dva poraza.