238525081_4439614336101070_2158848793381409460_n

Odigran je zaostali meč šestog kola Premijer lige BiH, meč u Trebinju gdje su se sastale ekipe Leotara i Posušja.

Leotara Trebinje – Posušje 2:2

Na stadionu “Police” u Trebinju danas je odigran zaostali susret šestog kola Premijer lige BiH, sastali su se Leotara i Posušje.

Posušaci su idealno otvorili susret i već u 23. minuti pogotkom Lauša poveli sa 1:0, da bi u 32. minuti gosti pogotkom Begića došli i do 2:0, za ujedno i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku susreta, u 47. minuti Leoar prvobitno pogotkom Sekulovića smanjuje prednost ekipe iz Posušja na 2:1, potom u 56. minuti Trebinjci dolaze do poravnanja rezultata na 2:2, strijelac pogotka bio je Zec, a to se na kraju ispostavilo i rezultatom ovog duela.

Ovom podjelom bodova niti jedan od timova ne može biti naročito zadovoljan, prevashodno zbog činjenice da su oba ostala na začelju tabele ovosezonskog prvenstva.