FB_IMG_1631306478125

Odigran je prvi susret osmog kola Premijer lige BiH, susret u Vrapčićima između Veleža iz Mostara i Sarajeva.

Velež Mostar – Sarajevo 1:1

Na stadionu “Rođeni” u Vrapčićima večeras su se u okviru osmog kola Premijer lige BiH sastali mostarski Velež i Sarajevo.

Prvo poluvrijeme ovog duela okončalo se bez pogodaka, a u nastyvlu prvobitno Velež u 49. minuti pogotkom Brandaa dolazi do prednosti od 1:0, međutim, Sarajevo u 54. minuti dolazi do poravnanja na 1:1, strijelac pogotka bio je Šabanović, a taj rezultat kasnije se, i unatoč nekoliko dobrih prilika domaćih i dva pogođena okvira gola, ipak ispostavio i kao konačan ishod.

Ovom podjelom bodova Velež je sada petoplasirani tim prvenstvene tabele, dok je Sarajevo sada trećeplasirano.