FB_IMG_1635014586721

Odigran je i posljednji susret današnjeg programa četrnaestog kola Premijer lige BiH, u Mostaru su se u derbiju sastali Zrinjski i Sarajevo.

Zrinjski Mostar – Sarajevo 1:0

Na stadionu pod “Bijelim brijegom” u Mostaru, večeras su u okviru četrnaestog kola Premijer lige BiH snage odmjerili timovi Zrinjskog i Sarajeva.

Susret je počeo otvorenom igrom oba tima, a Mostarci u 40. minuti pogotkom Bolnije iz slobodnog udarca dolaze do vodstva rezultatom 1:0, što se kasnije uspostavio, ne samo ishod prvog poluvremena, već i čitavog meča.

Zrinjski je ovim pobjedom zadržao lidersku poziciji na prvenstvenoj tabeli i dodatno povećao bodovnu prednost u odnosu na konkurente, dok je Sarajevo ostalo na četvrtoj poziciji ovosezonskog prvenstva.