1637423389686

Odigran je prvi meč današnjeg programa sedamnaestog kola Premijer lige BiH, meč u Sarajevu, između Sarajeva i Slobode iz Tuzle.

Sarajevo – Sloboda Tuzla 1:0

Na stadionu “Asim Ferhatović Hase” u Sarajevu večeras je odigran meč sedamnaestog kola Premijer lige BiH između Sarajeva i Slobode iz Tuzle, a ekipa portala sportskevijesti.com posjetila je ovo nogometno zdanje i medijski popratila ovaj zanimljiv susret.

Prvo poluvrijeme ovog duela prozivali je u igri između dvakaznena prostora, i bez većih prilika na obje strane, te se i oknčalo bez pogodaka.

U nastavku susreta, u 90. minuti, Sarajevo je ipak uspjelo doći do pogotka i prednosti od 1:0, strijelac za, ispostaviće se i pobjedu tim rezultatom, bio je Cmiljanić.

Ovom pobjedom Sarajevo je sada na trećoj poziciji prvenstve tabele, dok je Sloboda sada petoplasirani tim prvenstva.