IMG_20220304_200814

Odigran je prvi susret dvadeset i prvog kola Premijer lige BiH, susret u Mostaru gdje su se sastali Zrinjski i Radnik iz Bijeljine.

Zrinjski Mostar – Radnik Bijeljina 4:1

Na stadionu pod “Bijelim brijegom” u Mostaru večeras su se u okviru susreta dvadeset i prvog kola Premijer lige BiH sastali Zrinjski i Radnik iz Bijeljine.

Mostarci su već u prvih pola sata faktički završili posao po pitanju pobjednika meča, odnosno, Zrinjski je pogotcima Janković u 6. minuti, Bilbije u 9. minuti, Bašića u 18. minuti i Memije u 27. minuti imali vodstvo od 4:0, a Bijeljinci su tek u 87. minuti pogotkom Vatde uspjeli smanjiti prednost domaćih na 4:1, a što je bio i konačan rezultat meča.

Zrinjski je ovim trijumfom zadržao lidersku poziciji na prvenstvenoj tabeli, te dodatno povećao bodovnu prednost u odnosu na konkurenciju, dok je Radnik nakon poraza ostao na posljednjoj poziciji prvenstvene tabele.