06/10/2024
FB_IMG_1646488844834

Odigran je prvi meč današnjeg programa dvadeset i prvog kola Premijer lige BiH, meč u Prijedoru između Rudara i Leotara iz Trebinja.

Rudar Prijedor – Leotar Trebinje 1:2

Grarski stadion u Prijedoru danas je bio mjesto susreta dvadeset I prvog kola Premijer lige BiH, sastali su se Rudar i Leotar iz Trebinja.

Nogometaši Rudara su bolje ušli u meč, i u 38. minuti povelo sa 1:0, strijelac za ujedno i ishod prvog poluvremena bio je Mandić, da bi u nastavku meča, u 87. minuti Govedarica pogodio za goste iz Trebinja i za poravnanje rezultata na 1:1, a potom u 90. minuti Rus Chicba pogađa za 2:1 ,u korist Leotara i ispostavilo se kasnije, za pobjedu svog tima.

Leotar je zahvaljujući ovoj pobjedi sada na devetoj poziciji, dok je Rudar nakon poraza ostao na desetoj poziciji prvenstvene tabele.