IMG_20220307_164212

Odigran je i posljednji susret dvadeset i prvog kola Premijer lige BiH, susret u Tuzli gdje su se sastali Tuzla City i Široki Brijeg.

Tuzla City – Široki Brijeg 2:2

Na stadionu “Tušanj” u Tuzli danas su se u okviru susreta dvadeset i prvog kola Premijer lige BiH sastali Tuzla City i Široki Brijeg.

Širokobriježani su bolje ušli u meč i pogotkom Vukoje u 25. minuti došli do prednosti od 1:0, za ujedno i ishod prvog poluvremena, da bi u nastavku, u 58. minuti pogotkom Krpića iz jedanaesterca Tuzlaci poravnali rezultat na 1:1, međutim, Mujan svojim pogotkom u 77. minuti gostima ponovo donosi prednost, ovoga puta rezultatom 2:1, no ipak, samo tri minute kasnije domaći pogotkom Mehanovića dolaze do poravnanja na 2:2, što je naposlijetku bio i konačan rezultat meča.

Ovom podjelom bodova Tuzla City je ostala na drugoj poziciji na prvenstvenoj tabeli dok je Široki Brijeg nakon remijq ostao na šestoj poziciji prvenstvene tabele.