IMG_20220313_163558

Odigran je posljednji susret dvadeset i drugog kola Premijer lige BiH, u Tuzli su se sastali Sloboda i Zrinjski iz Mostara.

Sloboda Tuzla – Zrinjski Mostar 0:2

Na stadionu “Tušanj” u Tuzli, danas su u okviru dvadeset i drugog kola Premijer lige BiH snage odmjerili timovi Slobode Zrinjskog iz Mostara.

Prvo poluvrijeme ovog meča okončalo se bez pogodaka, a u nastavku, u 52. minuti Zrinjski pogotkom Bilbije iz jedanaesrca dolazi do vodstva rezultatom 1:0, potom Mostarci u u 73. minuti novim pogotkom prvog strijelca lige, odnosno Bilbije dolaze i do 2:0, što se kasnije ispostavilo kao ishod ovog duela.

Zrinjski je ovim pobjedom zadržao lidersku poziciji na prvenstvenoj tabeli i dodatno povećao bodovnu prednost u odnosu na konkurente, dok je Sloboda ostala na sedmoj poziciji ovosezonskog prvenstva.