05/10/2024
IMG_20220316_204119

Odigran je i posljednji današnji uzvratni susret četvrtfinala Kupa BiH, odnosno, susret u Širokom Brijegu između Širokog Brijega i Veleža iz Mostara.

Široki Brijeg – Velež Mostar 1:0

Na stadionu “Pecara” u Širokom Brijegu večeras su se u okviru uzvratnog susreta četvrtfinala Kupa BiH sastali Široki Brijeg i Velež iz Mostara.

Prvo poluvrijeme ovog duela okončalo se bez pogodaka, a u nastavku Širokobriježani pogotkom Lukića u 70. minuti dolaze do prednosti od 1:0, a taj rezultat na kraju se ispostavilo i kao konačni na ovom meču.

Ovim trijumfom Široki Brijeg nije uspio izboriti plasman u polufinale takmičenja, s obzirom da je prvi meč ovih timova okončan rezultatom 4:0 u koristvVeleža, te su Mostarci sa ukupnih 4:1 izborili plasman u samu završnicu ovosezonskog Kupa BiH.