23/09/2024

Večeras su se u okviru meča prvog pretkola Konferencijske lige sastali predstavnik San Marina, ekipa Tre Penne i Tuzla City.

Tre Penne (San Marino) – Tuzla City 0:2

U San Marinu su se okviru meča prvog pretkola Konferencijske lige sastali predstavnik San Marina, ekipa Tre Penne i Tuzla City.

Ekipa Tuzla City je u ovaj duel ušla kao favorit za pobjedu i generalno prolaz u narednu rundu takmičenja, međutim, nakon prvog poluvremena mreže oba golmana su mirovale, da bi u nastavku Tuzlaci prvobitno u 80. minuti promašili jedanaesterac, neprecizna je bio Mehanović, no u 92. minuti pogotkom Nargalića gosti dolaze do vodstva od 1:0, a samo minut jasnije pogotkom istog igrača i do 2:0, za ujedno ishod ovog meča.

Tuzla City je ovim trijumfom stekla značajnu prednost pred uzvratni meč ovih timova, koji će biti odigran za sedam dana u Sarajevu.