29/09/2024

Odigran je i posljednji susret trećeg kola Premijer lige BiH, susret u Mostaru, gdje su se sastali Zrinjski i Leotar iz Trebinja.

Zrinjski Mostar – Leotar Trebinje 4:1

Na stadionu pod “Bijelim brijegom” u Mostaru je odigran meč trećeg kola Premijer lige BiH, snage su odmjerili Zrinjski i Leotar iz Trebinja.

Mostarci su bolje ušli u meč, i pogotcima Savića u 11. minuti i Ilinkovića u 14. minuti imali prednost od 2:0, da bi Trebinjci u 42. minuti pogotkom Džuderije smanjili prednost domaćih na 2:1, što je bio ishod prvog poluvremena.

U nastavku susreta Zrinjski u 78. minuti pogotkom Bilbije povećava prednost na 3:1, a u 90. minuti pogotkom Mandića i na 4:1, što je bio I konačan rezultat ovog duela.

Zrinjski je ovom pobjedom došao na šestu poziciju prvenstvene tabele, dok je Leotar sada šestoplasirani tim prvenstva.