30/09/2024

Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijedila je danas u Poreču Estoniju u svom trećem susretu na turniru „Futsal Week“.

BiH – Estonija 5:0

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u tutsalu pobijedila je danas u Poreču Estoniju sa 5:0 u svom trećem susretu na turniru „Futsal Week“.

Samir Gosto u 16. minuti, Benjamin Smajić u 33. minuti, Faruk Brkanić u 37. minuti, Darko Milanović u 40. mimutu, uz auto-gol Marka Boškina u 13. minuti, donijeli su pobjedu selekciji BiH.

Na tabeli Mađarska i Rumunija imaju po 7 bodova, Bosna i Hercegovina 6, Grenland 3, dok je Estonija bez bodova.

Turnir se završava sutra, i to od 14 sati i 30 minuta će se sastati Mađarska i Grenland, a utakmica Rumunija-Bosna i Hercegovina počinje u 17 sati.