21/09/2024

Odigran je posljednji susret današnjeg programa dvadeset i prvog kola Premijer lige BiH, susret u Vrapčićima između Veleža iz Mostara i Borca iz Banjaluke.

Velež Mostar – Borac Banjaluka 1:0

Na stadionu “Rođeni” u Vrapčićima danas je odigran susret dvadeset i prvog kola Premijer lige BiH, sastali su se Velež iz Mostara i Borac iz Banjaluke.

Nakon prvih četrdeset i pet minuta nije bilo pogodaka, a u nastavku, u 72. minuti Velež dolazi do vodstva od 1:0, strijelac je bio Vehabović, da bi u 83. minuti ovaj igrač dobio crveni karton no naposlijetku su Mostarci očuvali prednost, i meč se okončao rezultatom 1:0, odnosno, pobjedom domaćih.

Ovom pobjedom Velež je ostao na petoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Borac ostao trećeolasirani tim prvenstva.