29/09/2024

Na stadionu “Bare” u Čitluku danas je odigran uzvratni susret četvrtfinala Kupa BiH, sastali su se Zrinjski iz Mostara i Radnik iz Bijeljine.

Zrinjski Mostar – Radnik Bijeljina 2:0

Stadion “Bare” u Čitluku danas je bio mjesto odigravanja utvratnig susreta četvrtfinala Kupa BiH između Zrinjskog iz Mostara i Radnika iz Bijeljine.

Ekipa Zrinjskog je od starta susreta krenula ofanzivno, a to im se u 46. minuti isplatilo, kada Kiš pogađa mrežu gostiju iz Bijeljine i svom timu donosi prednost od 1:0, za ujedno i rezultat prvog poluvremena, da bi u nastavku Mostarci u 74. minuti golom Ivančića došli i do 2:0, što je bio i konačni rezultat meča.

Zrinjski je ovom pobjedom, i sa ukupnih 5:1u dva meča, izborio plasman u polufinale Kupa BiH, dok se Radnik oprostio od takmičenja za ovu sezonu.