1000010903

Odigran je današnji susret drugog kola Premijer lige BiH, susret u Ugljeviku između Zvijezde 09 Brgule i Igmana iz Konjica.

Zvijezda 09 Brgule – Igman Konjic 3:4

U Ugljeviku su se danas u okviru drugog kola Premijer lige BiH sastali Zvijezda 09 Brgule i Igman iz Konjica.

Ekipa iz Konjica je bolje ušla u meč, i pogotkom Hebibovića u 30. minuti došla do vodstva od 1:0, no domaći u 37. minuti golom Danoskog poravanavaju na 1:1, međutim gosti sa nova dva pogotka Hebibovića, u 38. minuti i u 42. minuti dolaze do 3:1, što je bio i ishod nakon prvog poluvremena, da bi u nastavku Brguljani u 73. minutu pogotkom Subašića smanjili vodstvo gostiju na 3:2, potom ponovo Igman preko Mešića u 77. minuti dolazi do pogotka i vodstva od 4:2, međutim Zvijezda 09 u 93. minuti golom Tomanovića smanjuje prednost Igmana na 4:3, a što je bio I krajnji epilog ovog duela.

Igman je ovom pobjedom idealno otvorio novu sezonu u okviru Premijer lige BiH, dok Zvijezda 09 bilježi već drugi poraz u svom drugom meču ovoj takmičarskoj sezoni.