1000011271

Odigrana su četiri današnja meča prvog kola Prve lige FBiH, a pored ostalih mečeva, naročito zanimljivo bilo je u Bihaću, gdje su se sastali Jedinstvo i BFK Simm-Bau iz Kosove.

Jedinstvo Bihać – BFK Simm-Bau Kosova 2:2

Na stadionu pod “Borićima” u Bihaću danas su se u okviru prvog kola Prve lige FBiH sastali Jedinstvo i BFK Simm-Bau iz Kosove.

Ekipa Jedinstva idealno je otvorila meč, i pogotkom Hadžikadunića došla do prednosti od 1:0, no BFK Simm-Bau do poluvremena sa dva gola Vitonjia dolazi do preokreta i vodstva rezultatom 2:1, da bi u nastavku Bišćani novim golom Hadžikadunića poravnavaju na 2:2, a što se ispostavilo i kao konačan epilog ovog duela.

Ovom podjelom bodova oba današnja rivala novu sezonu su započela bez pobjede, ali i bez poraza, s tim da netiješen rezultat nešto više može odgovarati gostima, jer je ostvaren na teškom gostovanju.