IMG_20231103_191124

U Gabeli je večeras odigran prvi meč trinaestog kola Premijer lige BiH, sastali su se GOŠK i Velež iz Mostara.

GOŠK Gabela – Velež Mostar 0:4

Na stadionu “Perica Pero Pavlović” u Gabeli večeras su se u okviru susreta trinaestog kola Premijer lige BiH sastali GOŠK i Velež iz Mostara.

Ovaj duel je od svog početka pa do svog kraja uglavnom proticao u boljoj igri Mostaraca, konkretno Velež je pogotkom Haskića u 47. minuti nakon prvog poluvremena vodio sa 1:0, a u nastavku gosti pogotcima, redom Guliashivilia 67. minuti, potom Haskića u 72. minuti, te u 80. minuti nakon što je igrač domaćeg tima, Šuta, pospremio loptu u vlastitu mrežu, povećali svoju prednost na 4:0, strijelac za, ujedno, i konačni epilog duela.

Velež je ovom trijumfom sada na četvrtom mjestu prvenstvene tabele, dok je GOŠK nakon poraza sada devetoplasirani tim prvenstva.