IMG_20231209_172209

Odigran je treći susret današnjeg programa Premijer lige BiH, susret u Sarajevu, između Sarajeva i GOŠK-a iz Gabele.

Sarajevo – GOŠK Gabela 3:0

Na stadionu “Asim Ferhatović Hase” u Sarajevu večeras su se u okviru susreta sedamnaestog kola Premijer lige BiH sastali Sarajevo i GOŠK iz Gabela, a ekipa portala sportskevijesti.com je posjetila ovo nogometno zdanje, i medijski popratila zanimljiv susret.

Nakon prvog poluvremena ovog duela nije bilo pogodaka, a u nastavku Sarajevo je u 63. minuti dolazi do pogotka i vodstva od 1:0, strijelac je bio Anđušić.

U 78. minuti bilo je i 2:0 za Sarajevo, ovoga puta strijelac pogotka za sarajevski tim bio je Oliveira.

U 84. minuti bilo je i 3:0 za dimaće, treći pogodak za Sarajevo djelo je Čatakovića, za ujedno i konačni epilog ovog duela.

Sarajevo je ovom pobjedom sada na drugoj poziciji prvenstvene tabele, dok je GOŠK nakon poraza, ostao devetoplasirani tim prvenstva.