IMG_20231217_134921

Odigran je prvi od dva današnja susreta osamnaestog kola Premijer lige BiH, susret u Ugljeviku između Zvijezde 09 Brgule i Širokog Brijega.

Zvijezda 09 Brgule – Široki Brijeg 3:0

Na Gradskom stadionu u Ugljeviku danas su se u okviru susreta osamnaestog kola Premijer lige BiH sastali Zvijezda 09 Brgule i Široki Brijeg.

Ekipa iz Brgula idealno je otvorila meč, i golovima Ristanovića u 28. minuti, te Karaklajića u 44. minutu došla do prednosti od 2:0, što je bio i rezultat prvog poluvremena, a u nastavku domaći u 85. minuti dolaze i do 3:0, strijelac za, ujedno i konačni epilog ovog duela, bio je Maksimović.

Zvijezda 09 je ovim trijumfom ostala na posljednjoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Široki Brijeg poslije poraza ostao šestoplasirani tim prvenstva.