22/09/2024

Premijerligaš Široki Brijeg danas je odigrao pripremnu prijateljsku nogometnu utakmicu sa hrvatskim trećeligašem Neretvancem iz Opuzena i ostvario ubjedljiv trijumf.

Široki Brijeg – Neretvanac Opuzen (Hrvatska) 4:1

Širokobriježani su svoj prvi priptremni susret uoči nastavka premijerligaške sezone i više nego uspješno apsolvirali, s obzirom da su rezultatom 4:1 savladali hrvatskog trećeligaša Neretvanac iz Opuzena.

Pogotke za Široki Brijeg postigli su Petrović, Popović, Marušić Bagarić, dok je jedini pogodak za goste postigao je Širokobriježanin Ante Grbešić.

Široki Brijeg je prvo poluvrijeme igrao u sastavu: Zlomislić, Ćorluka, Hrkać, Barišić, Marković, Enin, Marić, Vukoja, Babić, Popović i Petrović.

Drugo poluvrijeme za Širokobriježane je igrao sljedeći sastav: Bilobrk, Ćorić, Hrkać (od 60. Vištica), Perković, Kvesić, Kožul, Begonja, Eliomar, Stanić, Marušić i Bagarić;