18/05/2024

Na stadionu “Grbavica” u Sarajevu večeras su se u okviru susreta trećeg kola Premijer lige BiH sastali timovi Željezničara i Posušja.

Željezničar Sarajevo – Posušje 1:0

Na stadionu “Grbavica” u Sarajevu večeras je odigran meč trećeg kola Premijer lige BiH između Željezničara i Posušja, a ekipa portala sportskevijesti.com posjetila je ovo nogometno zdanje i medijski popratila ovaj zanimljiv susret.

Susret nije mogao početi bolje po domaće, koji već u 17. minuti dolaze do prednosti od 1:0, strijelac pogotka bio je Mujezinovića, a upravo taj rezultat kasnije se pokazao i kao ishod prvog poluvremena.

U nastavku susreta ponovo bolja igra tima iz Sarajeva, međutim, promjene rezultata u odnosu na prvo poluvrijeme nije bilo, te je 1:0 u korist Željezničara bio i konačan rezultat.

Željezničar je ovim trijumfom došao do 4 boda na svim kontu u dosadašnjem dijelu prvenstva, dok je Posušje i dalje bez bodova.